Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

COBLO | Magnetická stavebnice - podvozek pro auta - 2ks

Kód: COBLO2
625 Kč 517 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Rozšíření k vaší magnetické stavebnici - 2 podvozky ke stavbě všemožných aut. || Od 3 let 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROZŠÍŘENÍ - obsahuje 2 podvozky pro vaši magnetickou stavebnici. Sestavte si vlastní parádní auto. S magnetickými základnami autíček si děti mohou postavit ta nejúžasnější vozidla - pro díly na stavbu aut mrkněte ZDE.

Upozornění: jedná se o rozšiřující sadu. Tato sada obsahuje 2 základny autíček, které lze kombinovat se základními sadami (klasickou nebo pastelovou). Základní stavební kostky si děti mohou na základny samy snadno nacvaknout pomocí magnetů. 

Magnetické stavebnice najdou široké uplatnění v rodinách, ale také v dětských kolektivech - školkách, školách, herničkách i v čekárnách a ordinacích.

 Na podvozku můžete vystavět autíčka se sadami od značek Mideer, Magna-tiles, Coblo, Colormag či Connetix.

Stavebnice Coblo patří mezi tzv. open ended hračky, což znamená, že neexistují žádná předem stanovená pravidla hry. Děti se samy rozhodují, co budou stavět. To pomáhá projevit dětskou kreativitu a představivost. Hrady, zvířata, rakety, dopravní prostředky a mnoho dalšího. A čím je dítě starší, tím jsou výtvory bohatší. Od 2D po 3D, od plochých tvarů po vysoké věže - Coblo roste spolu s dítětem a zabaví tak mnohem déle než jiné úzce profilované hračky. 

Kromě skvělé zábavy je Coblo také vzdělávací hračkou, podněcuje představivost a kreativitu, ale také díky různým tvarům a barvám kostek je možné magnetické stavebnice využít k mnoha různým vzdělávacím účelům. Stavebnice Coblo se často používá v Montessori vzdělávání, protože stimuluje děti k samostatnému učení a zkoušení nových věcí. Patří mezi ně učení se třídění a míchání barev, ale také poznávání písmen, počítání atd. Velmi vhodné je Coblo pro rozvoj motoriky. Děti se tak rozvíjejí hravou formou.

Rozměry balení: 25 x 20 x 4 cm

Vhodné pro děti od 3 let

Balení obsahuje 2 podvozky - další obrázky v přehledu jsou pouze ilustrativní.

barevna-magneticka-stavebnice

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické stavebnice
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Materiál: plast, magnet
Rozměry balení: 25 x 20 x 4 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Coblo je nizozemská značka, kterou založila Elzemiek, matka tří malých dětí. Inspirovala se v Americe, kde žila se svou rodinou čtyři roky. Tam objevila hračky s otevřeným koncem (open ended toys) a zábavnost a všestrannost magnetických stavebnic, které v Evropě nikdo neznal. Ve své vlasti se tedy poté rozhodla rozvíjet vlastní značku Coblo inspirovanou zkušenostmi z Ameriky. Vznikla tak třpytivá, bezpečná magnetická stavebnice se silnými magnety, s designem hvězdiček.

Coblo věří, že děti by měly zůstat dětmi, které se baví a mohou se optimálně rozvíjet prostřednictvím volné hry co nejdéle. Svět je rychlý a i od dětí se vyžaduje plnění povinností a držení kroku s dobou i ostatními. K pozitivnímu rozvoji ale mnohem lépe přispívá volné hraní bez zábran a předem daných herních vzorců s prostorem pro vlastní fantazii a kreativitu. Rodiče se pak stávají dětem průvodci ve světě, v němž převládá prostor pro sebevyjádření, kreativitu, samostatnost a vlastní přínos dětí.

Při rozvoji stavebnice se Elzemiek zaměřila na využití stavebnice u zrakově postižených dětí. Zvuk cvakacího systému je pro nevidomé děti příjemným zvukem, který jim potvrdí, že stavění probíhá dobře. To, že se kostky k sobě přitahují pomocí magnetů, pomáhá zrakově postiženým dětem stavět samostatně.