Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

COBLO | Magnetická stavebnice Pastel - 100 dílů

Kód: COBLO100-P
2 875 Kč 2 376 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Nádherná magnetická stavebnice s typickou hvězdou ve 100 ks balení pro opravdu veliké stavby a rozsáhlá města. V něžných pastelových barvách. || Od 3 let 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hurá do světa fantazie a kreativity s magnetickou stavebnicí Coblo! Barevné magnetické stavebnice podněcují dětskou tvořivost a fantazii, výsledkem jsou krásné stavby a hodiny zábavy. Toto balení obsahuje 100 magnetických stavebních dlaždic různých tvarů a barev. Magnety v dlaždicích usnadňují spojování dílů. Tato sada je určena pro děti, které chtějí ze stavebnice Coblo vytěžit maximum a postavit malé i velké stavby.

Obsah krabice:

  • 54 čtverců
  • 14 rovnostranných trojúhelníků
  • 12 rovnoramenných trojúhelníků
  • 10 oken
  • 6 pravoúhlých trojúhelníků
  • 4 zubaté útvary
  • inspirativní brožura s dalšími nápady na aktivity
  • úložný sáček na cestování nebo kompaktní uložení doma

Magnetické stavebnice najdou široké uplatnění v rodinách, ale také v dětských kolektivech - školkách, školách, herničkách i v čekárnách a ordinacích.

Ostatní stavebnice tohoto typu z naší nabídky najdete ZDEStavebnice je kompatibilní i s dalšími sadami od značek Mideer, Magna-tiles, Coblo, Colormag či Connetix.

Stavebnice Coblo patří mezi tzv. open ended hračky, což znamená, že neexistují žádná předem stanovená pravidla hry. Děti se samy rozhodují, co budou stavět. To pomáhá projevit dětskou kreativitu a představivost. Hrady, zvířata, rakety, dopravní prostředky a mnoho dalšího. A čím je dítě starší, tím jsou výtvory bohatší. Od 2D po 3D, od plochých tvarů po vysoké věže - Coblo roste spolu s dítětem a zabaví tak mnohem déle než jiné úzce profilované hračky. 

Kromě skvělé zábavy je Coblo také vzdělávací hračkou, podněcuje představivost a kreativitu, ale také díky různým tvarům a barvám kostek je možné magnetické stavebnice využít k mnoha různým vzdělávacím účelům. Stavebnice Coblo se často používá v Montessori vzdělávání, protože stimuluje děti k samostatnému učení a zkoušení nových věcí. Patří mezi ně učení se třídění a míchání barev, ale také poznávání písmen, počítání atd. Velmi vhodné je Coblo pro rozvoj motoriky. Děti se tak rozvíjejí hravou formou.

Součástí balení jsou krom 100 dílů stavebnice také brožura s inspirací a úložný vak. Stavebnice je perfektní dárek k narozeninám, Vánocům, Mikuláši...

Rozměry balení: 40,5 x 25 x 6,5 cm

Vhodné pro děti od 3 let

barevna-magneticka-stavebnice

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické stavebnice
Hmotnost: 3.1 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Logika, Orientace v prostoru, Estetické vnímání
Materiál: plast, magnet
Rozměry balení: 40,5 x 25 x 6,5 cm
Rozměry dílků: 7,5 x 7,5 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Coblo je nizozemská značka, kterou založila Elzemiek, matka tří malých dětí. Inspirovala se v Americe, kde žila se svou rodinou čtyři roky. Tam objevila hračky s otevřeným koncem (open ended toys) a zábavnost a všestrannost magnetických stavebnic, které v Evropě nikdo neznal. Ve své vlasti se tedy poté rozhodla rozvíjet vlastní značku Coblo inspirovanou zkušenostmi z Ameriky. Vznikla tak třpytivá, bezpečná magnetická stavebnice se silnými magnety, s designem hvězdiček.

Coblo věří, že děti by měly zůstat dětmi, které se baví a mohou se optimálně rozvíjet prostřednictvím volné hry co nejdéle. Svět je rychlý a i od dětí se vyžaduje plnění povinností a držení kroku s dobou i ostatními. K pozitivnímu rozvoji ale mnohem lépe přispívá volné hraní bez zábran a předem daných herních vzorců s prostorem pro vlastní fantazii a kreativitu. Rodiče se pak stávají dětem průvodci ve světě, v němž převládá prostor pro sebevyjádření, kreativitu, samostatnost a vlastní přínos dětí.

Při rozvoji stavebnice se Elzemiek zaměřila na využití stavebnice u zrakově postižených dětí. Zvuk cvakacího systému je pro nevidomé děti příjemným zvukem, který jim potvrdí, že stavění probíhá dobře. To, že se kostky k sobě přitahují pomocí magnetů, pomáhá zrakově postiženým dětem stavět samostatně.