Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy". || S ohledem na dopravce také prosíme, pokud můžete, o bezkontaktní platbu předem, a to online kartou nebo převodem.

Puzzle barvené výhradně rostlinnými inkousty

Recyklovaný papír a rostlinný inkoust - to jsou hlavní výrobní hesla podlahových puzzle od Petitcollage - plně v duchu udržitelnosti. Ve spojení s čistou grafikou pak vzniká neodolatelně sympatické spojení, no řekněte sami! Vyzkoušeli jsme pro vás první kusy a jsme spokojení. Jak se vám líbí?

Puzzle SVĚT: složte obrázek, pojmenujte kontinenty a najděte typická zvířata na mapě. Znáte další zvířata, místní zvyky, kde jste již byli na dovolené...? Navštivte Zoo a prohlédněte si zvířata na živo, vzpomínejte, kde žijí ve volné přírodě.

Puzzle s bludištěm: složte obrázek, pojmenujte místnosti/obchody. Projděte prstem bludiště od začátku do konce. Zvládnete to i bez dívání? Najděte při své cestě všechny předměty vyobrazené na krabici.