Milí zákazníci, ve dnech 27.-30.6. není možné z provozních důvodů objednávat. V červenci (před)objednávání opět spustíme a balíčky začneme odesílat opět pravidelně od 11.7. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a hravé prázdniny!

Puzzle barvené výhradně rostlinnými inkousty

Recyklovaný papír a rostlinný inkoust - to jsou hlavní výrobní hesla podlahových puzzle od Petitcollage - plně v duchu udržitelnosti. Ve spojení s čistou grafikou pak vzniká neodolatelně sympatické spojení, no řekněte sami! Vyzkoušeli jsme pro vás první kusy a jsme spokojení. Jak se vám líbí?

Puzzle SVĚT: složte obrázek, pojmenujte kontinenty a najděte typická zvířata na mapě. Znáte další zvířata, místní zvyky, kde jste již byli na dovolené...? Navštivte Zoo a prohlédněte si zvířata na živo, vzpomínejte, kde žijí ve volné přírodě.

Puzzle s bludištěm: složte obrázek, pojmenujte místnosti/obchody. Projděte prstem bludiště od začátku do konce. Zvládnete to i bez dívání? Najděte při své cestě všechny předměty vyobrazené na krabici.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení