UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: Září - osobní odběr či nákup v obchůdku možný pouze po telefonické či emailové domluvě. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Petitcollage | Podlahové puzzle Náš svět

Kód: PTC098
Značka: Petitcollage
330 Kč 273 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Kartonové podlahové puzzle s velkými díly a zeměpisnou tématikou. 24 dílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká mapa světa složená z 24 dílů s obrázky zvířat typických pro různé lokality. Vyrobeno z recyklovaného papíru a potištěno rostlinnými barvivy.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. U puzzle duo a trio se zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah, můžete si s nimi zahrát i pexeso.

Věk

3+

Obsah balení

  • 24 dílů

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 20 x 4 cm

Rozměry složeného obrázku: 46 x 61 cm

Rozměry dílků: 13 x 13 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Co rozvíjí: Motorika, Orientace
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma používá pro výrobu svých hraček obnovitelné materiály ze zodpovědných zdrojů, jako je recyklovaný karton či bambus a jiné dřevo, a stoprocentně netoxická rostlinná barviva s certifikáty, vyhýbá se plastům a snaží se o udržitelnost.