Milí zákazníci, ve dnech 27.-30.6. není možné z provozních důvodů objednávat. V červenci (před)objednávání opět spustíme a balíčky začneme odesílat opět pravidelně od 11.7. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a hravé prázdniny!

Pexetrio - didaktická hra podobná pexesu

Pexeso se dvěma stejnými obrázky je pro mimina, s většími si užijete Pexetrio? :-P Znáte tyto tematické sady trojic kartiček? Zahrajete s nimi nejen pexeso, loto či pexetrio, ale navíc jsou svými obrázky vhodné i pro rozvíjení znalostí o světě nebo pro logopedická cvičení. Ba co více, Pexetria jsou navržena a vyrobena v Česku! Stojí za nimi rodinná firma Betexa.

Pro menší děti jsou vhodné sady s medvídkem Baribalem a pohádkové Pexetrio. Malé techniky potěší vlaky, povolání, záchranáři nebo dopravní prostředky. Prozkoumejte svět, Evropu i české památky a naučte se abecedu hravou formou. Malí přírodozpytci ocení sady s květinami, stromy, houbami a zvířaty ze statku i volné přírody a peckou je pak Multitrio, velká krabice plná her s motivy lesa.

Pexetria již vychází řadu let a jsou ověřená mnoha spokojenými majiteli. Na trhu naleznete starší verze v obdélníkových krabičkách či novější ve čtvercových. Co se týče obsahu, tam nesáhnete vedle u žádné, stačí si vybrat ze široké škály témat podle věku a zájmu. Pexetria jsou perfektní jak pro domácí pohodičku, tak pro kolektivy, a to právě díky šíři témat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení