Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR, a to pravidelně v pondělí, středu a čtvrtek od 8:30. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny a Balíkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Jedinečná konference Růst společně z pohodlí domova - již od 11. října!

S radostí vás opět zveme na online konferenci Růst společně pro rodiče a učitele, která bude probíhat od 11. - 15. října 2021. Členové se mohou těšit na 5 dní plných inspirace, 24 přednášek a rozhovorů - tj. 24 hodin videí se zahraničními i českými hosty - a na neomezený přístup k jedinečným videím navždy! Rozhovory a přednášky vám dodají inspiraci a sílu pro další práci s dětmi.

RS-P21 obecny vizual (1160 x 441 px)

Milí rodiče, učitelé, odborníci a všichni, kdo se aktivně zajímáte o výchovu dětí předškolního věku, spolu s organizátory vás zveme na třetí online konferenci Růst společně plnou inspirativních rozhovorů a přednášek českých i světových kapacit. Tentokrát se zahraničními i českými lektory a na téma: „Jak podpořit neomezený potenciál dětství?". Do 3. října můžete vstup na konferenci a neomezený přístup k videím navíc zakoupit za zvýhodněnou cenu a mezi bonusy vás čekají příjemné dárečky od partnerů včetně nás. :-)

Na co se můžete těšit:

 • 24 přednášek a rozhovorů od vynikajících lektorů ze všech koutů světa
 • 24 hodin inspirace a obsahu, který vás posune na vaší pedagogické či rodičovské cestě
 • Přednášky jsou zaměřené na děti od miminek po předškoláky
 • Rozličná a aktuální témata pokrývají vše od výchovy a komunikace, přes emoční inteligenci, či hledání talentu, až po nastavení rovnováhy mezi offline a online světem dětí.
 • Během konference se budete moct lektorů ptát na to, co vás zajímá!
 • Přístup vám zůstane na neomezenou dobu i po skončení programu.
 • Vše je online - videa můžete sledovat kdykoliv, kdekoliv a na jakémkoliv vašem zařízení s přístupem na internet

rust-spolecne-program

Organizátorky pro vás připravily překlady 7 nejzajímavějších přednášek z úspěšné mezinárodní konference Childhood Potential. Na základě vašich podnětů navíc oslovily i české osobnosti, které mají k tématu výchovy a rozvoje dětí hodně co říci. Mezi řečníky se tak objeví například Veronika Hurdová, Jan Mühlfeit, dr. Lidmila Pekařová a další. Nenechte si ujít jedinečnou možnost s českými řečníky diskutovat a k videím se moci vracet, kdykoliv budete mít pocit, že to vaše role rodiče či pedagoga zrovna potřebuje. Vše online z pohodlí, kterému dáváme přednost. 

   

Čeká na vás pestrá nabídka témat od zahraničních i českých řečníků! | Růst společně podzim 2021

Stále si nejste jisti, jestli je konference to pravé pro vás? Organizátorky připravily skvělou Ochutnávku. Zcela zdarma zjistíte, jakým způsobem jsou jednotlivé přednášky organizované a zda vás zaujmou. Zaregistrujte se a podívejte se na krátké ochutnávky z pěti přednášek, ať víte, do čeho jdete. 

rust-spolecne

V každém prostředí určeném pro děti do šesti let je nejdůležitější role dospělého. Jsme to právě my, kdo musí být nejlépe připravený, abychom mohli dítěti pomoci v jeho rozvoji. Proto se na této konferenci všichni rodiče a učitelé dozví více o tom, jak připravit sebe a prostředí doma či ve školce tak, aby se z něj stala oáza klidu a bezpečí pro celistvý rozvoj dětského potenciálu. Pochopíme, jak funguje mysl dítěte a co dítě potřebuje v jednotlivých obdobích a v jakémkoliv sociálním prostředí.

Na jaké otázky se témata zaměřují?

 • Jaká jsou specifika výchovy kluků a jak k nim co nejlépe přistupovat?
 • Jakých chyb se vyvarovat ve výchově dětí do 7 let a co dělat lépe?
 • Lze přistupovat k disciplíně s respektem a vlídností?
 • Proč je tak důležité vybudovat pevnou vazbu k dítěti v prvních 3 letech života?
 • Jak změnit nastavení mysli při výchově dětí se speciálními potřebami nebo ADHD?
 • Jak rozvíjet sluchové vnímání u dětí tak, aby byly dobře připravené na čtení a psaní?
 • Jak nastavit rovnováhu mezi offline a online světem našich dětí?
 • Jak skrze emoční inteligenci zlepšit fungování našich dětí na všech frontách?

   

Ohlasy na jarní konferenci byly skvělé a motivovaly organizátorky při přípravě pokračování. | Růst společně podzim 2021

V čem je konference jedinečná?

Špičkoví čeští a světoví odborníci s mnohaletými zkušenostmi ve svých oborech. Získáte tak znalosti a know-how od těch nejpovolanějších. Nejpalčivější témata, která řeší téměř každý učitel nebo rodič. Rozhovory a přednášky vám dodají inspiraci a sílu pro další práci s dětmi! Neomezený přístup - koupí vstupenky získáváte časově neomezený přístup ke všem videím navždy. Online prostředí je pohodlné, nemusíte nikam jezdit, ani být nikde na čas. Přednášky si pustíte, kdy a kde vám to bude nejlépe vyhovovat. Přestože budete v bezpečí doma na gauči, můžete zhlédnout přednášky od lektorů z celého světa. V sekci bonusy najde každý z účastníků slevy a dárečky od partnerů konference, mezi kterými jsme i my! Sleva na vánoční nákup vzdělávaček se hodí, co říkáte? :)

Přihlásit se můžete jako jednotlivec i jako skupina (tento vstup je výhodný pro školy). Věříme, že si stejně jako my nenecháte konfereci Růst společně ujít! Do 3. října navíc můžete využít zvýhodněné ceny vstupného.

rust-spolecne

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení