Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Betexa | Začínáme vystřihovat - Zvířátka v lese

Kód: BE322
155 Kč 128 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Maluj, stříhej, lep! První vystřihovánky a omalovánky pro nejmenší. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rádi byste podpořili jemnou motoriku vašeho dítěte? Chcete ho seznámit s běžnými kreativními úkony jako vybarvování, stříhání a lepení? Pak sáhněte po jednom ze sešitů Začínáme vystřihovat pro nejmenší. Jsou určeny dětem od 3 let, ale zabaví kdejakého předškoláka. Taktéž jsou ideální "pomůckou" do školek.

Princip vystřihovánek je jednoduchý: V sešitě je 8 stránek (pozadí) s motivy lesa. Do nich se budou dolepovat obrysy. Na dalších stranách jsou zjednodušené obrysy (extra silné čáry, jednoduché tvary pro malé děti). Obrysy je potřeba vybarvit, vystřihnout podle tlustých čar a poté dolepit na správná místa v sešitě (na 1 z 8 obrázků/pozadí).

Rozvoj a tipy

Nechcete mít vystřihovánky Zvířátka v lese jen na jedno použití? Nechte děti nejprve vymalovat obrysy. Následně zalaminujte strany s obrázky a strany s obrysy. Poté pomozte dětem se stříhání obrysů. Následuje už nekonečná hra, kdy dítě hledá správné místo pro obrys (obdoba klasických vkládaček).

Kdo chce, může přidělat suché zipy na daná místa a obrysy tak nebudou po přidělání padat. Získáte tak vlastní knížku/desky na téma Zvířátka v lese.

Věk

3+

Další parametry

Počet stran s díly: 16

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
OZ Avatar autora | 28.3.2022
zajímavé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce realisticky ilustrovaných vzdělávacích her Pexetrio, vystřihovánek a komplexní přírodovědné hry Multitrio pro rodiny i velké kolektivy.