Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Betexa | Harry Potter - Famfrpál

Kód: BE5512
366 Kč 302 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Sveďte napínavý souboj o co nejvyšší počet Camrálů, a následně o jedinou Zlatonku! Rodinná hra. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sveďte napínavý souboj o co nejvyšší počet Camrálů, a následně o jedinou Zlatonku! A vyhýbejte se Potloukům, které vám mohou nadělit nelítostní soupeři. Napínavá rodinná hra pro malé i velké hráče, hra pro čaroděje i pro mudly.

Cílem hry je získat co největší počet kvintet s celkově nejvyšší bodovou hodnotou. Jedno kvinteto se skládá ze 4 kartiček, které tvoří hřiště Famfrpálu, a pátých kartiček: Camrálu, Potlouku nebo Zlatonky. Hra je velmi živá, zábavná, komunikativní, při které se stanete součástí známého příběhu Harry Pottera. Hra je jednoduchá na pochopení pravidel a zároveň má nekonečné množství herních variant. Hru mohou hrát čarodějové už od šesti let, zahrají si ji s chutí i starší, ale také mudlové všech věkových kategorií včetně seniorů.

Specifikace: věk 6-99, 2-5 hráčů, 25-35 minut, obsahuje 100 hracích kartiček, návod a informace o hře Famfrpál česky a slovensky. Vyrobeno v ČR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické a budovatelské hry
Hmotnost: 0.65 kg
Co rozvíjí: Soustředění
Jazyk: čeština, slovenština
Materiál: karton (papír)
Rozměry: 32 x 21 x 5,5 cm
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce realisticky ilustrovaných vzdělávacích her Pexetrio, vystřihovánek a komplexní přírodovědné hry Multitrio pro rodiny i velké kolektivy.