Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Albi | Únikovka Junior kniha - Uvěžnění ve vesmíru

Kód: 30713
169 Kč 169 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Exit game, kniha hádanek pro děti. Hádanky vyluštíte pomocí logického myšlení a týmové práce. || Věk 9+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha hádanek pro děti. Tyto knihy můžeš luštit sám nebo i s rodinou nebo kamarády, nepotřebuješ k tomu žádné konkrétní znalosti. Hádanky vyluštíte pomocí logického myšlení a týmové práce. To je klíč k úspěchu.

Stručný popis příběhu: Tvůj věrný parťák robot Portík tě právě teleportoval do roku 3144. Tým astronautů na průzkumné misi přestal podávat hlášení a panuje podezření, že za tím stojí obyvatelé planety Hyena. Za pár okamžiků už bude pozdě!

Hráči a čas

Věk: 9+

Počet hráčů: 1+

Doba hry: 30-60 min

Obsah balení

  • sešit A4

Další parametry

Rozměr: A4

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické hry
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Logika, Komunikace a řeč
Věk: 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Albi již více než 20 let přináší na pulty českých obchodů deskové hry všeho druhu a mnoha rodinám tak svými produkty zpestřuje trávení volných chvil, ať už při dlouhých zimních večerech, nebo v létě na cestách. Součástí portfolia jsou také knihy s kouzelnou tužkou řady Kouzelné čtení, jejichž počty se neustále rozšiřují o nové zajímavé tituly, a také řada vzdělávacích her Kvído.