Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Mini Travel Příběhy

Kód: DJ05372
145 Kč 120 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Rychlá minihra s tvořením příběhů v cestovním balení pro děti od 4 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série: Mini travel

Cestovní balení rychlé hry pro 2 až 4 hráče, při které si vyprávíte příběhy. Hráči se střídají na tazích a z balíčku vytahují karty. Obrázek na kartě pak musí zakomponovat do příběhu. Hra rozvíjí slovní zásobu, fantazii, ale také paměť, neboť každý další hráč na tahu musí vždy odvykládat vše, co již bylo řečeno, než přidá svou část příběhu.

Ideální na cesty a dovolenou s dětmi.

Hráči a čas

Věk: 4+

Počet hráčů: 2-4

Čas: 10 min

Obsah balení

  • 60 karet

Další parametry

Rozměry balení: 11 x 15,5 x 1,3 x cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Minihry a hry na cesty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Představivost, Paměť
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.