Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Tooky Toy | První jenga Zvířátka

Kód: TH293
450 Kč 372 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Klasická hra v barevném kabátku zabaví celou rodinu! Hrajte hru Jenga nebo skládejte obličeje zvířátek. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zjednodušená verze klasické hry Jenga se zvířátky zaujme děti i dospělé. Děti v této balanční hře najdou místo klasických kvádrů hlavičky zvířátek, vždy rozdělené na tři části.

Jak hru hrát? Postavíte věž z obličejíků, hodíte kostkou a můžete začít s vytahováním příslušných barevných dílků tak, aby věž nespadla. Ke hře jsou také předlohy všech zvířátek, děti si tak podle nich mohou skládat i samy.

Doplňkové parametry

Kategorie: První dětské hry
Hmotnost: 0.88 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 8 x 8 x 26,5 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.