Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Tooky Toy | Ozubená kolečka s předlohami

Kód: TK352
369 Kč 305 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Hra pro nejmenší s mechanickými díly, které musí správně zapadnout do sebe, aby se obrázek vesele roztočil! || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je vaše dítko rozený montér a inženýr? Podpořte ho sadou ozubených koleček s obrázky a tvořte barevné pohyblivé obrazce! Na velkou dřevěnou desku připevníte jeden ze 6 obrázků a do otvorů v samotných obrázcích pak děti vloží 6 různě velkých a barevných ozubených koleček. Pokud se dětem podaří je správně složit, kolečka do sebe krásně zapadnou, stačí jedním otočit a všechna se roztočí. Pokud se jim to nepodaří, nevadí, kolečko lze vždy posunout a zkusit to znovu.

Hra s ozubenými kolečky kombinuje hračku s logickou úlohou. Podporuje představivost a poskytuje příležitost experimentovat s jednoduchou mechanikou. Probouzí také zájem dětí o vědu, techniku a fyziku. Hra zlepšuje jemnou motoriku a logické myšlení. Hračky pro děti Tooky Toy jsou bezpečné, kvalitně vyrobené a natřené netoxickými barvami. Hra je vhodná pro děti již od 18 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.93 kg
Co rozvíjí: Plánování, Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Materiál: karton (papír), plast, dřevo
Rozměry balení: 22 x 25 x 5 cm
Věk: 1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.