Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Tooky Toy | Edukační box Midi 6 ks - 13-18 měsíců

Kód: TK752
1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Sada 6 didaktických hraček pro batolata v jednom balení. Ideální dárek k prvním narozeninám. || Od 13 do 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzdělávací box pro děti od Tooky Toy je určen pro děti od 13 do 18 měsíců. Obsahuje 6 Montessori senzorických a didaktických hraček, které podporují zdravý psychomotorický vývoj dítěte a stimulují jeho smysly, logické myšlení, koordinaci oko-ruka a jemnou motoriku. Součástí je také podrobný průvodce pro rodiče, díky kterému budete vědět, kdy hračku svému dítěti představit a jak si s ní hrát.

Krabice obsahuje 6 senzorických hraček:

  • dřevěná nasazovačka a vkládačka,
  • dřevěné vkládací puzzle se 3 geometrickými tvary,
  • dřevěná zatloukačka s kladívkem,
  • montessori box vkládačka 3v1,
  • obrázková knížka My Mood (Moje nálada),
  • stohovací kelímky s číslicemi,
  • návod v angličtině.

Bezpečné vzdělávací hračky pro nejmenší: Díky edukativnímu boxu nebudete zbytečně kupovat spoustu nevhodných nebo plastových hraček. Hračky Tooky Toy jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí s použitím dřeva z udržitelného lesního hospodářství. Barvy jsou netoxické a zcela bezpečné. Až dítě povyroste, může plynule přejít na další Educational Box 19-24 měsíců a tento si můžete nechat pro mladší sourozence nebo ho věnovat někomu jinému. Vzdělávací box Tooky Toy je vhodný jako dárek pro batole.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 2.3 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Rozměry balení: 32,5 x27 x 14 cm
Věk: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.