Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Small Foot | Dřevěné kostky "Arctic"

Kód: LE12443
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Dřevěná stavebnice v zimních barvách s polárními zvířaty, která by měla být základem každého malého stavitele. || Od 1 roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada stavebních bloků ze 100% certifikovaného dřeva FSC®  s motivem polární krajiny a jejich zvířecích obyvatel udělá na mladé začínající badatele skvělý dojem díky velkému výběru dřevěných stavebních bloků různých tvarů a provedení. Kromě barevných a přírodních dřevěných stavebních bloků obsahuje tato komplexní sada také pět figurek zvířat a kameny s polárními vzory. Nejvýraznějšími prvky této sady jsou dvě dřevěné ledové kry, které při hře podněcují představivost a podporují vyprávění příběhů.

Při stavění a skládání se mohou děti plně vyřádit. Skládáním kostky na kostku lze vytvořit obydlí pro ledního medvěda, sněžnou sovu, polární lišku, tuleně a sněžného zajíce. S řadou hraček pro motorické aktivity "Arctic" je to vše o šesti zvířecích kamarádech a jejich životě v mrazivém arktickém prostředí: majestátním ledním medvědovi, hravém mroži, zvědavém tuleni, hbitém sněžném zajíci, bílé sově a chytré polární lišce. Všichni tito obyvatelé Arktidy mají charakteristickou bílou srst a jsou oblíbení zejména jako jedinečné verze motivů medvěda, zajíce, lišky, sovy a tuleně, které jsou u malých dětí tak oblíbené.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.83 kg
Co rozvíjí: Plánování, Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Materiál: dřevo
Počet dílů: 50
Rozměry balení: 18 x 5 x 14,5 cm
Rozměry dílků: kostka 3 x 3 x 3 cm, kvádr 6 x 3 x 3 cm
Věk: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.