Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

MiDeer | Svítící samolepky na zeď - Oceán - 81ks

Kód: MD4029
Novinka
Značka: MiDeer
150 Kč 124 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Krásný set  svítících samolepek na zeď či nábytek na téma oceán dozdobí každý dětský pokoj. || Od 3 let

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bojíš se usínat po tmě? S těmito krásnými svítícími nálepkami se ti bude usínat jedna báseň. Samolepky se dají nalepit na strop, zeď či nábytek. Kdekoliv, kam tvé oko z postýlky dohlédne. Po zhasnutí světla se dítku naskytne neskutečná podívaná. Než usne, může si prohlížet podmořské živočichy, rostliny a mušle. Nálepky však svítí jenom, pokud je nasvítíte a přes den se zase ztratí na světlém podkladu. V setu je celkem 81 ks nálepek a jsou voděodolné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Hmotnost: 0.05 kg
Co rozvíjí: Představivost
Počet dílů: 81
Rozměry balení: 22 x 17,5 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.