Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Quercetti | Rami Code

Kód: 1015
745 Kč 616 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Logická hračka pro jednoho rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a nabízí dětem i napínavý souboj s časem. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rami slaví 35 let svých úspěchů. Tato hračka, jež se pyšní řadou vítězství na mezinárodních soutěžích o nejlepší vzdělávací hračku roku, zůstává díky své zábavnosti a zároveň naučnosti stále moderní a jedinečná. Pomocí táhel, jež je třeba ovládat se správnou vizuálně-motorickou koordinací, se jednotlivé dráhy uvolňují tak, aby barevné kuličky dorazily do příslušných cílových boxů. Hračka odráží princip, na němž je založen počítač. Každý cílový box odpovídá určité pozici čtyř táhel, a tudíž i kombinaci nul a jedniček, tedy binárních čísel. K ověření schopností hráče slouží clona zakrývající dráhy. 

Rozvoj a tipy

Hra rozvíjí jemnou motoriku a logické myšlení.

Věk

5+

Obsah balení

  • 1 hrací plocha

Další parametry

Rozměry balení: 42 x 35 x 6 cm

Materiál: plast

RECENZE

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJNOVĚJŠÍ
Hmotnost: 1.2 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Logika
Věk: 5, 6, 7, 8, 9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Quercetti je celosvětově známá a uznávaná italská značka, která na evropském trhu působí již přes 60 let. Protože jsou v České republice stále více žádány hračky špičkové kvality a designu, získala si během posledních let své věrné zákazníky i u nás. V její nabídce nalezneme stavebnice pro děti od jednoho roku, unikátní mozaiky pro děti už od dvou let, pohybové stavebnice Georella, kuličkové dráhy a další. Quercetti je pro své edukativní vlastnosti a kvalitu velmi oblíbenou značkou i v mateřských školách. Její výrobky u dětí rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, koordinaci oko-ruka i estetické cítění.

Široký záběr produktů Quercetti nejlépe představí následující video: