Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Tooky Toy | Nasazovací kroužky Liška

Kód: TH826
Novinka
Značka: Tooky Toy
375 Kč 310 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Procvičte u dítěte motoriku a zručnost při nasazování tvarů na tyče. || Od 12 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná hračka se skládá z pevné dřevěné tyče a pěti násuvných tvarů, které může vaše dítě na středovou tyč navléci. Vzdělávací hračka z kvalitního dřeva a netoxických barev s designem lišky a měkkými polštářky. Dítě při nasouvání na tyč zkoumá zkoumá různé materiály a tvary a procvičuje si motoriku a zručnost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nasazování a provlékání
Hmotnost: 0.44 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: dřevo, látka
Počet dílů: 7
Rozměry balení: 19 x 12,5 x 12,5 cm
Věk: 1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.