Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Tooky Toy | Narozeninový dort 1-5 let Pastel

Kód: TH544B
Novinka
Značka: Tooky Toy
479 Kč 396 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Dřevěný dort pomáhá dítěti v rozvoji sociálních a komunikačních dovedností a k získání kladnému vztahu k příprav jídla a jeho servírování. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřehlédnutelný dřevěný krájecí dort pro děti je skvělou hračkou na rolové hry na dospělé i profese. Krájecí dort se stane jedinečným doplňkem dětské kuchyňky, ale dá se využít také jako kulisa na narozeninové oslavě. Celkem se skládá z 18 dřevěných kousků a dalšího příslušenství . Jednotlivé kousky dortu se k sobě přichytí suchým zipem . Nechybí ani svíčky, napichovací číslice 1–5 a dortová lžíce.

Dřevěný dort krájecí pro děti v pastelových barvách pomáhá dětem díky hře na dospělé zlepšovat se v sociálních dovednostech a komunikaci . Děti jsou při hře kreativní a získávají kladný vztah k přípravě a servírování jídla. Dřevěné hračky pro děti Tooky Toy jsou vyrobeny z pevného, ​​dobře opracovaného dřeva z udržitelných zdrojů a jsou natřeny netoxickými barvami a lakem. Sada je skvělým narozeninovým dárkem pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Komunikace a řeč
Materiál: dřevo, polyester
Počet dílů: 20
Rozměry balení: 18 x 18 x 7,5 cm
Věk: 1, 2, 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.