Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Tooky Toy | Dřevěné vláčky set 12 ks

Kód: TH647
Novinka
Značka: Tooky Toy
619 Kč 512 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Sada pro milovníky vláčků a vagónů s nákladem. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada dřevěných vláčků bude děti bavit a zaměstná je na celé hodiny. Set obsahuje 12 součástí v podobě vláčků a jejich nákladů, které se pojí magnety. Hraní ve dvou navíc napomáhá rozvíjet sociální a komunikační schopnosti. Jsou vyrobeny ze dřeva a lze je opět odložit do dřevěné krabičky s poličkami. Tu můžete využít také jako vitrínu na hračky v dětském pokoji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 1.05 kg
Co rozvíjí: Plánování, Motorika a zručnost, Orientace v prostoru, Komunikace a řeč
Materiál: plast, kov, dřevo, magnet
Počet dílů: 13
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.