Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Tooky Toy | Balanční hra Zvířátka Pastel

Kód: TJ004
Novinka
Značka: Tooky Toy
465 Kč 384 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Postav s pomoví zvířátek a dalších prvků pyramidu, která nespadne. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná balanční hra je zábava, která podporuje rozvoj dětí. Sada obsahuje 12 dřevěných zvířátek a 16 balančních doplňků v podobě dřevěné duhy, balančních kamenů a plošin či roztomilého mráčku. Díky velkému množství prvků mohou děti vymýšlet různorodé malé i velké balancující stavby. Součástí balení je také sešit s předlohami staveb, podle kterých mohou děti stavět nebo si vymýšlet vlastní a tím trénovat a zkoušet fyzické zákony.

Díky balanční hře Zvířátka si děti cvičí jemnou motoriku, trpělivost a koncentraci, rozvíjí si svou kreativitu. Během skládání se ale také učí pojmenovávat zvířátka a mohou si s nimi hrát i samostatně. Dřevěné hračky Tooky Toy jsou vyrobeny s ohledem na bezpečnost dětí a životní prostředí. Barvy jsou netoxické a zdravotně nezávadné. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.78 kg
Co rozvíjí: Představivost, Plánování, Motorika a zručnost
Materiál: dřevo
Počet dílů: 28
Rozměry balení: 24 x 20,2 x 3,6 cm
Věk: 1, 2, 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.