Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Small Foot | Zatloukačka lední medvěd "Arctic"

Kód: LE12452
370 Kč 306 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zatloukat, zatloukat, zatloukat - to děti prostě baví. Motorická hračka zatloukačka pro nejmenší. || Od 1 roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zatloukačka vybízí děti, aby si vyzkoušely svou sílu tím, že pomocí kladívka zarazí dřevěné válce vyčnívající z lavice. Vkládané gumové kroužky v otvorech pro zatloukání udrží tyčinky bezpečně na místě, zatímco si děti vyzkouší svou přesnost úderů. Jakmile jsou všechny tyčky proraženy skrz lavici, lze lavici jednoduše převrátit, aby zábava mohla začít nanovo. Ilustrace ledního medvěda a jeho odraz ve vodě na boku zatloukačky vypadá stejně i po převrácení lavičky vzhůru nohama.
Jedná se o nadčasovou klasiku motorických aktivit, která spojuje učení se zábavou a trénuje zručnost, koordinaci ruky a oka a motorické dovednosti. Příjemná povrchová úprava lavičky a kladívka a viditelný dřevěný materiál v kombinaci s moderními barvami a kvalitními ilustracemi dělají z této hračky  opravdovou stylovou dekoraci v dětském pokoji!

Zatloukačka je vyrobená ze 100% certifikovaného dřeva FSC®.

Rozvoj a tipy

Zatloukání rozvíjí u dítěte hlavně jednou motoriku, prostorovou orientaci a přesnost. Při zatloukání se také může učit barvy jednotlivých kolíků či počítat údery. V neposlední řadě tlučení děti nesmírně baví. :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.54 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: plast, kov, dřevo
Rozměry: 22 x 9 x 12 cm
Věk: 1, 2, 3
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.