Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Tetování Holky

Kód: MD4042
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Balík 253 ks tetování a samolepek na nehty pro malé i velké parádnice. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tetovačky ze žvýkaček byly vždycky hitem. Potěšte své děti balíkem 253 ks tetování a samolepek na nehty bez nutnosti kupovat sladká pokušení. Sada obsahuje tetování a samolepky na nehty s různými tématy (princezna, zvíře, pohádka nebo festival).

Aplikace je velmi jednoduchá a samotné tetování vydrží až 1 týden podle četnosti mytí daného místa. Rychlé odstranění je možné pomocí tělového oleje.

Tetování jsou uložena v designově pěkném boxu.

Věk

3+

Obsah balení

  • 253 ks tetování a samolepek na nehty
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 27,3 cm x 11,3 cm x 5 cm

 Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálky a parádění
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost
Věk: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.