Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Pexeso Zvířata

Kód: MD2032
290 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Oblíbená hra s obrázky zvířat na zářivém pozadí. 36 pevných kartonových dílků v krabici. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlepšujte paměť a soustředění při klasické hře pexeso s pestrými barevnými zvířátky.

Pravidla

Jde o klasickou hru pexeso. Kartičky promíchejte a vyložte lícem dolů. Hráč, který je na řadě, otočí dvě libovolné kartičky. Hráči se snaží zapamatovat si, kde se jednotlivé obrázky nachází. Kdo otočí dva stejné obrázky, ten je získává (a může ještě hrát). Vyhrává hráč s největším počtem nasbíraných párů.

Rozvoj a tipy

Kartičky jsou krásné a byla by škoda je používat jen na pexeso - vzpomeňte si na písničky s vyvedenými zvířátky, vyprávějte příběh z lesního paloučku, popřemýšlejte, kde zvířátka žijí či kde jste je viděli na vlastní oči.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: 2 a více

Doba hry: 10+ min

Obsah balení

  • 36 kartiček (18 párů)
  • krabička

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 22 x 5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění, Znalost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.