Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Paměťová hra Tajná zahrada

Kód: MD2028
520 Kč 430 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Paměťová hra na způsob pexesa. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato dětská hra pomáhá rozvíjet paměť a koncentraci. Děti si při ní vyzkouší, zda si pamatují obrázky, které jsou schované pod jednotlivými kytičkami, podobně jako v pexesu. Obrázky je možno měnit a je možné si zkoušet různé postavy, barvy, číslice.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 15 min

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 25 x 5 cm

Materiál: papír, dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Hmotnost: 0.9 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění
Věk: 3, 4, 5, 6, 7
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 26.3.2021
skvělá paměťová hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.