Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | LEVEL UP! 03 - Origami - Zvířátka

Kód: MD2090
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Naučná kreativní skládačka ze série LEVEL UP. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Origami je japonského původu a v překladu znamená oru-skládat a kami -papír neboli skládání z papíru. Mideer sada LEVEL UP Kreativní skládačky obsahuje 3 úrovně skládání od jednoduchých po pokročilé.

Tato sada pomáhá dětem:

  • Rozvíjet schopnosti koordinace ruka-oko
  • Rozvíjet jemné motorické dovednosti 
  • Díky manipulaci se stříháním, skládáním a lepením to pomůže dítěti rozvíjet vynalézavost, umělecké vnímání, koordinační schopnosti a zvýšit schopnost se soustředit

Principem Kreativní skládačky je přeměnit list papíru ve smysluplný objekt za pomoci např. různého překládání papíru. Jsi hravý a máš rád skládání? Pak začni. V balení je celkem 50 různých listů, z kterých lze složit různé věci. A neboj se, po ruce máš manuál jak na to. Součástí balení je i certifikát, který slouží pro výsledné ocenění výsledků dítěte za pomoci různých nálepek. Ideální skládačka do školek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Origami a papírové modely
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: karton (papír)
Rozměry balení: 14,8 x 21,5 x 1,3 cm
Věk: 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.