Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Small Foot | Dřevěná dráha Pastel

Kód: LE11473
795 Kč 657 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Zábavná pastelová dráha, pusťte dolů dřevěná kola a bavte se, jak se kutálí. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pusťte do lesa barevná kola a sledujte, jak rychle se jím propletou až dolů. Dráha je velmi stabilní, se širokou základnou a krásnými jemnými vzory v pastelových tónech.

Dráhu nelze rozložit a je určená pro zábavu i nejmenších dětí od roku a půl věku.

Pozn. Krabice-obal bývá občas poškozený z přepravy. Pokud chcete obal bez vad, prosím napište do poznámky a vybereme ten nejlepší. Vada krabice nemá vliv na kvalitu výrobku - je chráněn.

Věk

18m+

Další parametry

Rozměry: 35 x 31 x 9,5 cm

Rozměry kotoučů: 3 x 4 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuličkové dráhy
Hmotnost: 1.3 kg
Co rozvíjí: Orientace v prostoru
Věk: 1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.