Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Kaleidoskop Zrcadlení - modrý

Kód: MD1012
Novinka
Značka: MiDeer
140 Kč 116 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Trochu jiný krasohled, než jste doposud viděli.  || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nenajdete v něm korálky, ale pouze soustavu zrcadel, se kterými si tvoříte vlastní obrazy z prostředí okolo nás.

Takže vezmi kaleidoskop, jednoduše otoč a zažij živou světelnou show. Tělo kaleidoskopu je v moderním designu se zvířátky s hudebními nástroji. Ideální vzdělávací hračka pro podporu představivosti dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaleidoskopy, krasohledy
Hmotnost: 0.1 kg
Co rozvíjí: Představivost, Kreativita a tvořivost
Rozměry: 19 x 4,3 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.