Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Efko | Vnímám to

Kód: 54983
Česká hračka
Značka: Efko
445 Kč 368 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Soubor 10 didaktických her a pomůcek nejen pro předškoláky rozvíjející smyslové vnímání, představivost, paměť a mnohé další schopnosti. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní edukativní soubor her inspirovaný ověřenou vzdělávací metodou Montessori, který rozvíjí vnímání okolního prostředí pomocí zraku, hmatu, sluchu, čichu a chuti. Dále procvičuje paměť, postřeh, koncentraci, logické myšlení, představivost a hledání souvislostí. Sada her pomůže při přípravě dětí na zápis do první třídy základní školy.

Hry jsou vhodné nejenom pro domácí aktivity dětí s rodiči, ale také jako výukový materiál pro pedagogy v mateřských školkách, školách nebo ve školních družinách. Návod obsahuje tipy, jak obměňovat styl hry dle rozvíjejících se schopností dítěte.

Hráči a čas

Věk: 4+

Počet hráčů: 1+

Doba hry: od 10 min

Další parametry

Rozměry balení: 28 x 28 x 6 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Znalostní hry
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Představivost, Paměť, Znalost, Postřeh, Komunikace a řeč
Věk: 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Efko je tradičním českým výrobcem kvalitních hraček, výroba probíhá v Novém Veselí a Poličce. Sortiment Efka je zaměřen zejména na mladší děti, ale nezapomínají ani na další věkové skupiny. Mezi produkty nalezneme edukační sady karet se zpěvem a říkankami, Pexetrio, pexesa a puzzle pro nejmenší, hry na profese i první hry pro předškolní děti, na kterých se naučí ctít pravidla a strategicky myslet. Firma také "vzkřísila" tradičního Igráčka.