Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Zábavná krabička s omalovánkami a hrami - Oceán

Kód: DJ00051
145 Kč 145 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Krásná krabička obsahující 10 omalovánek a 10 her s tematikou farmy. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná krabička obsahující 10 omalovánek a 10 her s tematikou farmy. Vytáhněte a odtrhněte první list: bude to barvení nebo hra? Je to překvapení!

Zábavný dárek s překvapením pro děti od 3 do 6 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.04 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Materiál: papír
Rozměry balení: 23 x 23 x 2 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.