Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Vyškrabávací obrázky pro nejmenší Objevování

Kód: DJ00042
Novinka
Značka: DJECO
276 Kč 228 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Vyškrabávání obrázků je zábavná netradiční výtvarná aktivita, kterou si vaše děti velmi oblíbí. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyškrabávání obrázků je zábavná netradiční výtvarná aktivita, kterou si vaše děti velmi oblíbí. Odkrývání skrytých obrázků je nadchne a zabaví dlouhé chvíle kdekoliv. Malé děti potřebují ke tvoření spoustu místa, takže v této sadě najdete hned 5 velkých stíracích návrhů s motivy zvířat. K vyškrabávání děti použijí velké dřevěné oboustranné pero.

Sada je vhodná už pro děti od 18měsíců. Jednou stranou pera mohou stírat velké plochy (aktivita vhodná pro ty mladší děti) a menší detaily druhou částí s ostřejším hrotem (větší děti nebo s pomocí). Děti baví odkrývat plochy a odhalovat ukryté obrázky. S touto sadou neuděláte chybu, protože je možné seškrábat i celou plochu a obrázek stejně bude povedený.

Obsah balení: 5 desek z vyškrabávání (28 x 20 cm), 1 dřevěné pero. 1 návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyškrabávací obrázky
Hmotnost: 0.1 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Rozměry balení: 34 x 24 x 0,5 cm
Věk: 1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.