Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Vyškrabávací obrázky Domečky

Kód: DJ09713
Novinka
Značka: DJECO
170 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Dotvořte obrázek za pomoci vyškrabávání, můžete buď podle návodu nebo i dle vlastní fantazie. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 4 stíracích obrázků s ilustracemi různých druhů domečků, které děti dotvářejí pomocí vyškrabávání. Postupné objevování obrázku je pro děti skvělou zábavou a lákadlem zjišťovat, co dalšího se v obrázku skrývá a jaké barvy se objeví.

Součástí balení je i ilustrovaný návod krok po kroku, podle kterého mohou děti postupovat a nebo jednoduše obrázek dotvořit dle vlastní fantazie.
Vyrobeno z papíru a kartonu s certifikátem FSC®.

Obsah balení

  • 4 obrázky domečků (cca 20 x 15 cm)
  • 1 dřevěný nástroj na škrábání
  • návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyškrabávací obrázky
Hmotnost: 0.1 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: karton (papír)
Rozměry balení: 22 x 23 cm
Věk: 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.