Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Vkládací mozaika Kytičky a zvířátka

Kód: DJ08142
665 Kč 550 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Dokončete obrázky pomocí vkládacích kolíčků ve tvaru kytiček a zvířátek. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

3D zvířátka a květiny snadno zvládnou i ti nejmenší. Kolíčky ve tvaru zvířátek a květin, které budou znát i malí. Děti mohou dávat správné kytičky podle barev do stejně ohraničených dírek.

Obsah: 1 děrovaná dřevěná deska, 8 ilustrovaných děrovaných listů, 8 "pozorovacích" karet, 15 kolíčků na květiny a 3 velké 3D kolíčky zvířátek (1 myš, 1 kachna a 1 žába).

Doplňkové parametry

Kategorie: Mozaiky
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: dřevo
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.