Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Samolepky metalické Oceán

Kód: DJ09278
109 Kč 90 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Metalicky barevné papírové samolepky s motivy z oceánu. 160 samolepek  s mečounem, krabem i mořským koníkem. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metalicky barevné papírové samolepky s motivy z oceánu. 160 samolepek  s mečounem, krabem i mořským koníkem. 

Metalické plochy dodávají samolepkám krásný lesk. Obsahuje 4 listy - vždy po 2 stejných sadách motivů, takže můžete znovu použít své oblíbené nálepky. Použijte je tak, jak jsou, nebo k dokončení svých výkresů či přáníček. Vyrobeno z papíru a kartonu s certifikací FSC®.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Hmotnost: 0.1 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Rozměry: 22 x 23 cm
Věk: 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.