Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Puzzle Jungle (100 kusů)

Kód: DJ07619
465 Kč 384 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Sestavte nádherný obrázek divoké  džungle. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jungle je barevná 100dílná puzzle galerie hemžící se živou vegetací džungle a divokou zvěří. Našim ilustrátorům jsme dali volnost při navrhování zcela nového dlouhého a úzkého formátu! Zábavný a originální způsob, jak naučit děti malovat.

Rozměry puzzle: 97 x 33 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 1 kg
Co rozvíjí: Plánování, Motorika a zručnost
Materiál: karton (papír)
Rozměry balení: 35 x 14 x 7 cm
Věk: 5, 6, 7, 8, 9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.