Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Puzzle Dráha pro autíčka

Kód: DJ05497
Novinka
Značka: DJECO
380 Kč 314 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Velké díly kartonového puzzle sestavíte do několika různých okruhů pro auta. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obří okruh složený z 24 dílků k vytvoření různých tras na hraní s auty.  Velké kusy puzzle jsou vyrobené z velmi pevného kartonu s certifikátem FSC®. Velmi snadno je sestavíte do několika různých okruhů.

Velikost sestavené dráhy: 87 x 55 cm

Obsah: 24 kusů
Vhodné pro děti od 3 do 9 let.
Rozměr balení:  25,5 x 25,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domy a dětské světy
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Materiál: karton (papír)
Rozměry balení: 25,5 x 25,5 x 5 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.