Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Piou Piou

Kód: DJ05119
Vítáme jaro! 🌷
Značka: DJECO
225 Kč 186 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Karetní hra

Detailní informace

Detailní popis produktu

V rychlé karetní hře Piou piou je vaším cílem získát tři kuřátka. K tomu potřebujete vajíčko, ale to můžete získat pouze tehdy, vyložíte-li z ruky slepici, kohouta a hnízdo. Ale pozor na soupeře, mohou mít lišku a vaše plány snadno zhatit!

Karetní hry, stejně jako většina dalších her, učí dítě respektovat pravidla a nepodvádět, nutí dítě soustředit se, strategicky a logicky myslet a v některých případech hrát pro tým či proti ostatním. Může podporovat soutěživost i spolupráci v závislosti na typu hry.

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 2-5

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • 47 karet
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Minihry a hry na cesty
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.