Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Karetní hra Bataflash

Kód: DJ05118
210 Kč 174 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Postřehová karetní hra se spoustou zvířat! || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karetní hra, kde jde o postřeh a o rychlost! Každý hráč má svůj balíček karet položených obrázkem dolů. Všichni najednou otočí vrchní kartu ze svého balíčku. Ten, kdo první řekne název zvířete, které mají všechny otočené karty společné, získává karty svých spoluhráčů. Cílem hry je získat všechny karty. 

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 32 karet
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 8,5 x 2,5 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Postřeh
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.