Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Hra Contigloo

Kód: DJ01612
Novinka
Značka: DJECO
410 Kč 339 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Krásně zpracovaná vzdělávací hra pomáhá dětem pochopit pojmy jako „více“ a „méně“ a operace sčítání a odčítání. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Contigloo je krásně zpracovaná  vzdělávací hra, která děti učí pojmy jako „více“ a „méně“. Na kartách zadání najdete pokyny a správný počet figurek postupně pokládáte na herní plán dle zadání. Děti provádějí sčítání a odčítání od 1 do 5. Zadní strana karet odhaluje řešení rébusu.

Hru mohou děti hrát s vaší pomocí i samy, a to díky obrázkovým odpovědím na rébusy na zadní straně karet s úkoly. Robustní dílky zajišťují snadnou manipulaci. Dřevo má certifikaci FSC®.

Obsah balení:

  • 1 dřevěná základna
  • 10 dřevěných dílků
  • 20 karet

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavolamy a hry pro jednoho
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Logika, Soustředění, Znalost
Počet hráčů: 1
Rozměry balení: 23 x 23 x 3 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.