Nenechte si ujít pořádný VÝPRODEJ posledních kusů! Nyní s dodatečnou 5% slevou na vše zlevněné v Akci s kódem AKCE5.

Djeco | Dřevěná sada Módní návrhářka

Kód: DJ01668
419 Kč 346 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Fantastická sada, kde si děti vyzkouší různé kombinace materiálů a vytvoří vlastní, úžasné modely. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada obsahuje dřevěný, otvírací podstavec s vyobrazenou copatou modelkou a 15 různých druhů látek, 4 mašlí a 4 oboustranné karty. Děti přikládají na panenku různé materiály na šaty, ozdoby do vlasů a po přiklopení se látka upevní a panenka má super model hotový. Sada je skvělá i na cesty. 

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. Zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah.

Věk

3+

Obsah balení

  • krabičku
  • 15 druhů látek
  • 4 mašle
  • 4 oboustranné karty

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 25 x 2 cm

Materiál: dřevo, látka

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.42 kg
Co rozvíjí: Představivost, Kreativita a tvořivost
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.