OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Detoa | Magnetické puzzle ZOO

Kód: 13962
Značka: Detoa
255 Kč 211 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Magnetická kovová tabulka a dřevěné dílky v sadě. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbená hračka pro rozvíjení představivosti, tvořivosti a prostorového myšlení, tentokrát na motivy oblíbených zvířátek ze ZOO. 

Děti mohou skládat obrázky podle vzorů na krabici nebo si vytvářet jakékoliv vlastní dle fantazie.Poznají vlastnosti magnetu a jeho zábavné užití. 

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. U puzzle duo a trio se zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah, můžete si s nimi zahrát i pexeso.

Věk

3+

Obsah balení

  • magnetická tabulka
  • stojánek
  • 40 dřevěných dílků s magnetem

Další parametry

Rozměry balení: 33 x 20,5 x 4 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické stavebnice
Co rozvíjí: Kreativita, Motorika, Soustředění
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Detoa vyrábí tradiční dřevěné hračky dříve známé pod značkou TOFA či Schowanek. Hračky prodává v ČR, ale i v Evropě a snaží se o zachování originální, léty prověřené kvality materiálů i ručního zpracování. Jistě znáte hračky s krtečkem a jeho přáteli, magnetická divadla, dřevěné korálky nebo tahací hračky, které se dědily z generace na generaci a dnes opět získávají pozornost nejen díky kvalitě, zdravotní nezávadnosti, ale také pro jejich podporu rozvoje motorických schopností dětí. Použití dřeva navíc napomáhá budování vztahu k přírodním materiálům a kreativitě.