Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy". || S ohledem na dopravce také prosíme, pokud můžete, o bezkontaktní platbu předem, a to online kartou nebo převodem.

Trojpexesa baví a rozvíjí ve dvou stupních obtížnosti

Trojpexeso - trojice kartiček se souvisejícími obrázky. Najdete všechny správné kombinace Hlava-zadek-stopa či Strom-plod-list? Trojpexesa jsou pexesa, ve kterých ale místo dvou souvisejících kartiček hledáte rovnou tři. Obě trojpexesa jsme pro velký ohlas, který sklidily před Vánoci, opět doplnili na sklad. 

Nezapomeňte si stromy/zvířátka pojmenovat (balení obsahuje jejich názvy) a popsat jejich typické znaky. Podívejte se na stromy/zvířátka také v encyklopedii, nebo ještě lépe přímo v přírodě či v ZOO. Vhodné jsou od 3 let (balení je možné hrát min. ve dvou obtížnostech): (A) Věk 3+ - vyberte jen dvojice obrázků. I tak bude mít dítě i vy co dělat. Případně hrajte s menším počtem kartiček. (B) Věk 5+ - hrajte se všemi kartičkami a hledejte trojice.

Pexeso ze tří dílků obsahují i oblíbená Pexetria, se kterými lze hrát také hru loto!