Milí zákazníci, ve dnech 27.-30.6. není možné z provozních důvodů objednávat. V červenci (před)objednávání opět spustíme a balíčky začneme odesílat opět pravidelně od 11.7. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a hravé prázdniny!

Trojpexesa baví a rozvíjí ve dvou stupních obtížnosti

Trojpexeso - trojice kartiček se souvisejícími obrázky. Najdete všechny správné kombinace Hlava-zadek-stopa či Strom-plod-list? Trojpexesa jsou pexesa, ve kterých ale místo dvou souvisejících kartiček hledáte rovnou tři. Obě trojpexesa jsme pro velký ohlas, který sklidily před Vánoci, opět doplnili na sklad. 

Nezapomeňte si stromy/zvířátka pojmenovat (balení obsahuje jejich názvy) a popsat jejich typické znaky. Podívejte se na stromy/zvířátka také v encyklopedii, nebo ještě lépe přímo v přírodě či v ZOO. Vhodné jsou od 3 let (balení je možné hrát min. ve dvou obtížnostech): (A) Věk 3+ - vyberte jen dvojice obrázků. I tak bude mít dítě i vy co dělat. Případně hrajte s menším počtem kartiček. (B) Věk 5+ - hrajte se všemi kartičkami a hledejte trojice.

Pexeso ze tří dílků obsahují i oblíbená Pexetria, se kterými lze hrát také hru loto!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení