Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Vilac | Slož do minuty!

Kód: V6080
Naše fotky
Značka: Vilac
820 Kč 678 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Kyblíček obsahující geometrickou hru pro děti od 4 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyblíček obsahuje sadu karet předloh a 250 geometrických tvarů různých barev. Hráč na tahu si vytáhne kartičku z nabídky a tajně se na ni povídá. Poté složí příslušný obrázek z nabídky geometrických tvarů, a to do minuty! Ostatní hráči hádají, co hráč právě staví.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí motorické dovednosti, logické uvažování, představivost. Nebojte se ani obměn hry, Skládejte všichni najednou nebo se snažte za minutu postavit co nejvíce různých útvarů. Rozdělte se do skupin a střídejte se v pokládání tvarů mlčky. Atd. :)

Věk

4+

Obsah balení

  • 250 dřevěných geometrických tvarů
  • 100 karet se zadáním
  • bodovací deska
  • přesýpací hodiny (1 minuta)

Další parametry

Rozměry balení: 16 x 16 x 16 cm

Materiál: dřevo, karton, látka

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.8 kg
Co rozvíjí: Představivost, Motorika a zručnost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 2.11.2020
Skvělá hra u které se zabaví celá rodina. Doporučuji.
5
M Avatar autora | 11.5.2020
Krásně dílensky zpracovaná hračka, s menšími dětmi, které ještě nezvládnou hru, se dají jen skladat věci podle obrázků a trénovat tak jemnou motoriku. Hrací plánek je umístěn ze spodní strany dřevěného víčka krabice, krabice je z tvrdého papíru. Osobně jsem z hračky nadšená :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.