Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Vilac | Dřevěné kostky - Příběhy

Kód: V2407
417 Kč 345 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
kubusy

Detailní informace

Detailní popis produktu

9 dřevěných kostek ukazuje 6 scén ze známých pohádek nebo z nich můžete postavit věž skoro až do nebe. Pěkná zábava pro všechny malé milovníky skládaček.

Obsahuje obrázky z pohádek: Malá mořská víla, O třech medvědech, Kocour v botách, Červená Karkulka, Perníková chaloupka, O třech prasátkách.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával.

Věk

3+

Obsah balení

  • 9 kostek

Další parametry

Rozměry balení: 18 x 18 x 5 cm

Materiál: dřevo s potiskem

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stavebnice
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.