Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Tooky Toy | Logická hra pro děti Stíny

Kód: TH376
499 Kč 412 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Logická hra pro jednoho hráče. Seskládejte podle stínové předlohy na tyče sestavu z dílků. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná logická hra Stíny (Den a noc) je vyrobena z pevného dřeva a bavená a lakovaná bezpečnými pestrými barvami. V balení najdete 12 různých kostek, základnu se třemi tyčkami pro nasazování a knížečku s 24 předlohami. Dálší úkoly můžete vymyslet sami nebo společně s dětmi, nebo mohou děti stavět kostky dle fantazie.

Předlohy jsou jen v podobě stínu, a děti tak jen na základě obrysu hádají, kam jakou kostku nasadit. Až stavbu dokonči, otočí stránku a podle barevného obrázku zjistí, zda vše poskládaly správně. Děti si při hře kromě logického myšlení cvičí i pozorovací schopnosti, rozpoznávání tvarů, jemnou motoriku či koordinaci oko-ruka. Smart hra je vhodná pro děti od 3 let.

Obsah balení:

  • 12 různých kostek
  • základna se třemi tyčkami pro nasazování
  • knížečka s 24 předlohami

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavolamy a hry pro jednoho
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Logika
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 24 x 17,5 x 5,5 cm
Věk: 3, 4, 5
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.