Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Tooky Toy | Hmatej a najdi Zvířátka Pastel

Kód: TK635A
450 Kč 372 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná hmatová hra - poznávejte zvíře po hmatu! Rozvíjejte svůj smysl hmat nebo si zahrajte hru. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte po hmatu roztomilá zvířátka! Skvělá multifunkční hračka, kterou mohou děti používat samostatně, ale také jako stolní hru. Hra obsahuje 15 dřevěných figurek zvířátek a dalších přírodních motivů ukrytých v kyblíčku. Děti si vyberou jednu z 15 kartiček a mají za úkol najít figurku podle obrázku. Hru lze hrát několika způsoby - jako pexeso, loto popř. Černého Petra.

Oblíbená hmatová hra rozvíjí dětský hmat, na který se často zapomíná. Děti si procvičí jemnou motoriku, pozornost, rozšíří si slovní zásobu a vyjadřovací schopnosti. Děti si mohou s figurkami hrát i samostatně a stavět je na sebe jako balanční hru

Obsah balení:

  • kyblíček
  • 15 dřevěných figurek
  • 15 kartonových karet

Doplňkové parametry

Kategorie: První dětské hry
Hmotnost: 0.9 kg
Co rozvíjí: Paměť, Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: karton (papír), dřevo
Rozměry balení: 15 x 15 x 16 cm
Téma: hmat
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.