Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Mideer | Smývatelné fixy 24 ks

Kód: MD4070
397 Kč 328 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Pestrobarevné fixy pro každého dětského výtvarníka, zářivé barvy a kvalitní provedení v praktické krabičce. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská sada univerzálních fixů jasných barev v praktické krabičce, kterou lze využít jako stojan. Fixy mají trojúhelníkový tvar pro snadné držení v dětské ruce.Díky ztenčujícímu se tvaru hrotu lze dělat tenké i tlusté linky. Fixy se snadno smývají.

Kvalitní fixy se širokým hrotem a úchopem, syté barvy, snadno smývatelné i vypratelné. Pro kreativní techniky kreslení. Balení: 24 barev.

Rozměry balení: 14 x 14 x 5,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a školní potřeby
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.