Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Puzzle v kufříku Šípková Růženka

Kód: MD3028
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Didaktické podlahové puzzle s pohádkovým motivem. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kufřík plný puzzle obsahuje celkem 100 pevných kartonových dílů s krásnými naučnými ilustracemi. Po složení je rozměr obrázku 70 x 40 cm. Po ukončení hraní lze puzzle zase bezpečně uklidit do uzavíratelného kufříku a také převážet, nebo kufřík využít na jiné hračky.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. 

Věk

4+

Obsah balení

  • 100 dílů puzzle

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 8 cm

Rozměry plánu s mapou: 70 x 40 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.9 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.