Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Vyhledávací puzzle Les

Kód: DJ07149
490 Kč 405 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Obrovské puzzle, které skrývají hádanku a hru na postřeh. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obrovské 54-dílkové puzzle o rozměru 50x70 cm plné krásných ilustracích, které skrývá hádanku a postřehovou hru.

Vyhledejte zvířátka vyobrazená na okrajích a ještě spočítejte, kolik jich je celkem. Jakmile puzzle postavíte, odhalíte hru „hledej a najdi“, kde musíte najít zvířata v zobrazených barvách. 

Rozměry puzzle: 50 x 70 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Co rozvíjí: Představivost, Motorika a zručnost, Postřeh
Materiál: karton (papír)
Rozměry: 25,5 x 33 x 6 cm
Věk: 5, 6, 7, 8, 9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.