Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Pexeso Veggy - Zeleninka

Kód: DJ08528
278 Kč 230 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Klasická hra na trénováni paměti od Djeco. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahrada slaví a zelenina a ovoce jsou rozesety všude kolem. Úkolem hráčů je dát zahradu do pořádku a najít odpovídající dvojice dílků a karet. Tato desková paměťová hra založená na principu pexesa umožňuje 5 úrovní obtížnosti - od hry se 4 dvojicemi až po hru s 36 dvojicemi. Hráči pokládají dílky ovoce a zeleniny lícem dolů, stejně jako při hře pexeso. Připraví si k nim hromádky karet ovoce a zeleniny s lícem nahoru. Hráči se střídají v otáčení dílků, a když se dílek shoduje s kartou, hráč, který je na tahu, získá odpovídající kartu jako bod. Stále ukládají kousky zpět a berou si pouze karty. Po vyčerpání karet vyhrává hráč s nejvyšším počtem karet.

Hra umožňuje různé stupně obtížnosti.

Věk

4+

Obsah balení

  • 36 dřevěných destiček se zeleninou nebo ovocem
  • 36 karet se zeleninou nebo ovocem
  • návod ke hře

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Plánování, Paměť, Logika, Postřeh
Čas hraní: 10 minut
Materiál: karton (papír), dřevo
Počet hráčů: 2 - 8
Rozměry: 11 x 22 x 4 cm
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.