Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Karetní hra Top psíci

Kód: DJ05099
Akce
Značka: DJECO
287 Kč –10 %
DJ05099 djeco karetni hra top psici
287 Kč –10 % 257 Kč 212 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Jak se jmenuje pes, kterého jste si vytáhli? Hra k procvičení slabik. || Od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charly, Luly, Charlu ... jak se jmenuje pes, kterého jste si vytáhli? Které slabiky a v jakém pořadí? Abyste vyhráli tuto bitvu o jméno, musíte se pořádně soustředit a dát pozor, aby se vám nezamotal jazyk!

Slovní hra pro 2 až 3 hráče od 8 let k procvičení slabik. Karetní hra je vhodá na cesty. Karty se zamíchají a rozdají hráčům. Hráči drží své karty v ruce obrázky dolů. Všichni společně otočí jednu svou kartu a položí ji doprostřed stolu tak, aby ji každý viděl. První hráč, který vysloví správné jméno psa, složením slabik ze všech vyložených karet (slabiky určuje číslo 1 nebo 2 na kartě), vyhrává toto kolo. Hra končí ve chvíli, kdy hráči již nemají v rukou žádnou kartu. Vítězí hráč, který získal nejvíce karet.

Hráči a čas

Věk: 8+

Počet hráčů: 2-3

Doba hry: 20 min

Obsah balení

  • 64 karet s dvouslabičnými jmény psů
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 15,5 x 12 x 3 cm

Materiál: papír

Návod ke hře TOP PSÍCI

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Postřeh, Komunikace a řeč
Věk: 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.